EUROPARK
 
  • Ваша корзина порожня!
Каталог товарів

Монтаж та встановлення обладнання

Монтаж та встановлення дитячих та спортивних майданчиків.

Правильно спроектований ігровий простір забезпечує безпеку дітей, які знаходяться на майданчику. Важливим є ретельне його функціональне планування ще на стадії проекту, з врахуванням навколишнього середовища та вікових особливостей дітей. Монтаж та встановлення елементів майданчика може бути здійснено наступним чином:

1. Замовник самостійно займається монтажем та встановленням елементів майданчика. Кваліфікований менеджер надасть всю необхідну інформацію, а саме, паспорт на обладнання з детальною схемою збірки обладнання, монтажу та схемою бетонування. При потребі менеджер консультує замовника  в телефонному режимі.  У разі самостійного монтажу та встановлення Замовником, компанія не несе відповідальності за пошкодження обладнання, що виникла через неправильний монтаж та встановлення.

2. Монтаж та встановлення елементів дитячого або спортивного майданчика здійснюється монтажною бригадою однієї із компаній. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть розмістити елементи майданчика згідно норм безпеки.

Кожне замовлення прораховуються індивідуально, орієнтовна вартість монтажу становить 25% від вартості обладнання.